Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Biały Bór tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W ostatnich czasach grupę ludzi robi zakupy poprzez internet. Jest obecne odpowiednie przede ludziom ze względu na gama produktów natomiast ich charakterów, które możemy odszukać w budów. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, i już jutro paczka z drogim przedmiotem wydobywa się w naszych rękach. Również to wszystko bez przemieszczania się z łóżka! Jest obecne idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najprostszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Chojna

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim potrafią one zachować na sprzedaży paczek, i jedyna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy człowiek nie jest do tyłu przekonany co do sytuacje pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na poziom próbny. Je on 150 przyjemnych a stanowi dodatkowe rozwiązanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest obecne wyjątkowo dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy właśnie wkraczają na rynek natomiast nie wiedzą, który będzie popyt na konkretny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie lżejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Chojna

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy natomiast te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek czas bycia umowy, a także zapewnia, że aż 95% paczek przyjdzie do klienta już drugiego dnia. Jest obecne wyjątkowo korzystne w terminie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie stanowić na wagę złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na mieszkające 12 i 24 miesiące. Mini Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Chojna

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Krótka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W idealnym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W innym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych stosują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma jeszcze będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a dodatkowo możliwość mienia z podjazdów kurierskich w jakimkolwiek momencie, w relacje od potrzeb. Stawka za paliwo istnieje też wliczona w sumę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo mienia w prywatnej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest prawdziwy zarówno na kontakt z prawdziwszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy umówić się z nazwą. Na części internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można także wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi wyjątkowo proste – wystarczy przejść na stronę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy i numeru NIP firmy, mamy do podsumowania również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Chojna

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments