Jak zachować

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym zostaniesz się wartościowa i atrakcyjna!

Prasóweczki

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się wielka i doskonała! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie korzystał Ciż pomóc w utracie wagi? Skoro tak, więc nie jesteś jedna.

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się wielka i doskonała!

Według zrealizowanych w Polsce badań, ponad 80% kobiet chcą schudnąć i mało 70% nie jest szczęśliwa ze znajomej postaci i czuje presję, aby zrzucić parę kilogramów. Dzieje się oczywiście nie bez powodu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natur zaś powoduje inne choroby. Analiza naukowa zamieszczona w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 innymi rodzajami nowotworów, w współczesnym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na szczęście wygrana w akcji o niską sylwetkę prawdopodobnie być dostępniejsza, niż myślisz. Przeczytaj nasze nauki i zastanów się, czy któraś z przytoczonych przez nas przyczyn nie idzie na granicy do posiadania zgrabnej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Potrafiło się wydawać, że im kilka jesz, tym już osiągniesz nasz obowiązek. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało odpowiada na dużą utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i zachowując je jak tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą też wywołać zachcianki żywieniowe, które powodują się do powstania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który obiecuje, że wydasz więcej niż jeden do dwóch kilogramów tygodniowo bez zadań jest chyba krótkotrwały w produktach. Rozważ zainwestowanie w indywidualnie stworzony dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom pewno się wtedy okazać, że chudnięcie może nie nie kontaktuje się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Grasz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest bezpłatną przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni jeść każdego dnia i tylko 44 procent miało pewne spojrzenie na materiał zrównoważonej diety i aktywności fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię tworzoną i spalaną.

Zrezygnuj z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie dostarcza nas do zwiększenia liczb spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do złych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy także zatrzymywanie zbędnych ilości wody w systemie, co sprawia m.in. wahaniami wagi, uczuciem znużenia i minusie energii, a jeszcze niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i stopami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments