zarabianie

Zarabianie Pełczyce

Prasóweczki

Jedną z najważniejszych tarcz, które pomagają cię przed utratami na giełdzie, jest informacja. Dlatego zanim zdecydujesz się na rozgrywkę w oparciu o kontrakty CFD, dowiedz się, jak grają a w jaki zabieg na nich zarobisz. Dzięki temu zyskasz przewagę nam innymi traderami i znacznie szybciej wypracujesz zysk. W produkcie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, które dotyczą tego dosyć nowego instrumentu finansowego.

Zarabianie Barlinek

CFD — co to jest?

Skrót CFD oznacza Contract For Difference, czyli kontrakt na skalę kursową. Dzisiaj znajdziesz go w ofercie większości firm brokerskich, gdyż jest mocno swój w sztuce. Gdy wybierasz CFD, nie inwestujesz w realne akcje, tylko spekulujesz na fakt ich wartości. Innymi słowy: zawierasz sklep z przedstawicielem, że wartość danego aktywa wzrośnie lub spadnie.
Zarabianie Barlinek

Tworzy to, że CFD są jednymi z najbardziej elastycznych instrumentów gospodarczych w giełdowej ofercie. Za ich usługą zajmiesz zarówno długą perspektywę (tradycyjne na rozwój cen), kiedy i złą (na spadek cen). Ponadto kontrakty CFD obejmują prawie wszelkie rodzaje aktywów.
Zarabianie Barlinek

Kupisz CFD m.in. na:

surowce,
akcje spółek,
ETF-y,
waluty,
kryptowaluty.

Uważaj przy wyborze brokera!

Większość brokerów na zbytu zaleca się, że dają traderom wstęp do wysokiej liczby aktywów. W większości przypadków oferują tylko CFD, natomiast nie możliwość fizycznego kupna akcji. Wspominaj o tym, kiedy zdecydujesz się na wybór któregoś z nich.

Przed podejmiesz decyzję, sprawdź, czy twój broker oferuje także kontrakty CFD typu DMA (czy z naturalnym wstępem do rynku). Dzięki tej dróg zwiększysz płynność inwestycji, ponieważ twój kontrakt szybciej odpowiada na zmiany cen. Też nie walczysz z brokerem.

Dowiedz się dużo o dobrym rachunku CFD i rozpocznij zarabiać już dzisiaj.

Czym CFD dzieli się od futures?

Mimo iż na ważny etap oka kontrakty CFD są bardzo przybliżone do futures, tak właściwie kolidują w mało ważnych elementach. Do najważniejszych różnic zaliczamy:

CFD to sprawa między tobą i brokerem. W efekcie podlega ale i tylko regulacjom wewnętrznym firmy brokerskiej. W przypadku futures mają się jeszcze regulacje operatora, przez co futures uznajemy za bezpieczniejsze.
Aby zainwestować w futures, wymagasz dużego pieniądza. Z CFD zaczniesz już z małych kwot.
CFD zawierają bardzo większą grupę aktywów, niż futures.
Zarabianie Barlinek

Zobacz również Inwestowanie w CFD — na czym polega?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments